Antracitově šedá jídelní židle Unique Furniture Rupert Bauhaus – luxus pro váš jídelní stůl

Unique Furniture – perla dánského designu

Značka Unique Furniture je jednou z perel dánského designu. Jejich kousky najdete po celém světě a náš rozmilý kraj není výjimkou. Specializují se na nábytek do jídelen, obývacích pokojů a ložnic a mezi jejich oblíbené materiály patří dub, jasan, borovice, dřevo sheesham a akát. Všichni dodavatelé materiálů jsou pečlivě vybírání tak, aby zastávali stejné hodnoty jako Unique Furniture – kvalitu, etiku a ekologii.

Pohodlí ve stylu industriál a Bauhaus

Máte rádi industriál a Bauhaus? Pak je pro vás tato židle to pravé ♥. Unique Furniture vám zaručí pohodlí ve stylu, který si svým nadčasovým pojetím získal mnohá srdce.

Antracitově šedá jídelní židle Unique Furniture Rupert Bauhaus

Antracitově šedá jídelní židle Unique Furniture Rupert Bauhaus je bezpochyby krásným kouskem, který umí dokonale propojit klasickou eleganci s moderními prvky. Jeho jednoduchost a minimalismus skvěle pasuje každému interiéru, který touží po kvalitním a designově originálním nábytku.

Antracitově šedá jídelní židle Unique Furniture Rupert Bauhaus

Díky svým rozměrům a tvarem patří k příjemným kouskům, které si můžete snadno doma doplnit do jakéhokoliv stylu a barevného schématu. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které dodávají celé konstrukci pevnost a stabilitu. Naprostý nezájem k více trendům i stálost kvality výroby je něco, co vychází z každého produktu této značky.

Antracitově šedá jídelní židle Unique Furniture Rupert Bauhaus

Pokud chcete vytvořit v jídelně originální a stylovou atmosféru, pak vám doporučujeme zvolit touto židlí. Její elegantní design a kvalitní zpracování potěší vaši obsluhu i vaše oko. Tuto krásnou židli si můžete zakoupit na stránkách Kupsinabytek.cz.