Béžový koberec Universal Shanghai Liso – vynikající volba pro váš interiér (140 x 200 cm)


Béžový koberec Universal Shanghai Liso

Je načase vnést do vašeho bydlení svěží vítr! S novým kobercem od Universal proměníte rázem celou místnost. Béžový koberec Universal Shanghai Liso v rozměru 140 x 200 cm je skvělou volbou pro váš interiér. Jeho jednoduchý a přitom elegantní design dokáže opticky zvětšit prostor a zároveň ho zhmotnit a udělat ho teplejším a útulnějším.

Speciální úprava vláken

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce. Díky této úpravě jsou vlákna odolná vůči otěru, ztrácí méně kadeřavosti a koberec zůstává krásně rovnoměrný a jemný na dotek.

Univerzální barevnost

Nádavkem k výše zmíněným vlastnostem je i univerzální barevnost tohoto koberce. Béžová barva je dokonalá pro kombinaci s jinými barvami a vzory, taktéž se hodí pro různé styly zařízení – od moderního až po rustikální. Béžový koberec Universal Shanghai Liso ocení především ti, co mají rádi klasickou a decentní krásu. Stane se klidnou základnou pro váš interiér a dotáhne ho do dokonalosti.

Béžový koberec Universal Shanghai Liso

Stačí kliknout na odkaz a vybrat si ten správný rozměr pro váš byt nebo dům. Pokud nevíte, který rozměr by pro vás byl ten nejvhodnější, neváhejte se obrátit na nás s dotazem, jsme tu pro vás. S Béžovým kobercem Universal Shanghai Liso neuděláte chybu, jeho kvalita a krása vás rozhodně nezklamou.

Béžový koberec Universal Shanghai Liso

Ať už ho položíte do obývacího pokoje pod sedací soupravu, do ložnice pod postel nebo do předsíně pod botník, vždy bude vypadat skvěle a zpříjemní vám čas strávený v této místnosti. Béžový koberec Universal Shanghai Liso je krásou sama o sobě, ale dokáže být i klidnou podkladovou kulisou pro výrazné dekorace.

Teď už neváhejte a klikněte na odkaz, prohlédněte si nabídku a vyberte si ten svůj krásný, tepelný a odolný kousek do vašeho domova.