Bidety: Co jsou a jak fungují?

Bidet je zařízení, které se používá k intimní hygieně po použití toalety. Bidet je v podstatě malá umyvadla, která jsou umístěna vedle toalety. Tyto zařízení se používají po celém světě, zejména v Evropě a Asii.

Jak fungují bidety?

Bidety mají různé typy a designy, ale v zásadě fungují tak, že voda se stříká na intimní části těla. Některé bidety mají vestavěnou trysku, která stříká vodu, zatímco jiné mají hadici, kterou můžete použít k ovládání vody. Voda může být teplá nebo studená, v závislosti na modelu bidetu.

Proč používat bidety?

Bidety jsou velmi hygienické a pomáhají předcházet infekcím a podrážděním. Použití bidetu také snižuje spotřebu toaletního papíru, což je ekologické a šetří peníze. Mnoho lidí také považuje použití bidetu za velmi pohodlné a relaxační.

Pokud jste nikdy předtím bidet nepoužili, může to být trochu zvláštní. Ale jakmile si na to zvyknete, budete si přát, abyste měli bidet i doma. Pokud byste chtěli vyzkoušet bidet, můžete si ho zakoupit online nebo v obchodě s koupelnovým vybavením. Na brixtonballs.cz najdete širokou škálu bidetů různých značek a modelů.