Bílé závěsné svítidlo Nice Lamps Olla – Nádherná doplněk do každého interiéru

Příznivce moderního a nadčasového vybavení si jistě získá osvětlení od anglické značky Nice Lamps. Při jejich výrobě sází na kvalitní materiály a jednoduchý design, který zapadne snad do každého interiéru.

Kvalitní materiály a nadčasový design

Závěsné svítidlo Nice Lamps Olla se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů. Světelné těleso je vyrobeno z kovu, což zajišťuje pevnost a trvanlivost svítidla. Povrchová úprava v bílé barvě dodává svítidlu nadčasový vzhled, který nevyjde z módy.

Díky jednoduchému designu je závěsné svítidlo Nice Lamps Olla skvělým doplňkem do každého interiéru. Světelné těleso je tvarováno jako kruh, který vytváří působivý efekt svícení. Závěsné svítidlo lze umístit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo do kanceláře, kde dodá potřebné světlo a zároveň podtrhne styl interiéru.

Specifikace závěsného svítidla

  1. Typ žárovky: E27 (není součástí balení)
  2. Materiál: Kov
  3. Barva: Bílá
  4. Průměr svítidla: 30 cm
  5. Délka kabelu: 120 cm
  6. Výkon: max. 60 W

Bílé závěsné svítidlo Nice Lamps Olla lze zakoupit na stránkách Isolund.cz. Cena svítidla je přijatelná a vzhledem k jeho kvalitě a designu rozhodně stojí za investici.

Ukázka závěsného svítidla v interiéru

Bílé závěsné svítidlo Nice Lamps Olla v interiéru

Bílé závěsné svítidlo Nice Lamps Olla krásně zapadá do moderního interiéru a dodává mu nadčasový vzhled. Jeho jednoduchý design se hodí k minimalismu, ale také ke klasickému stylu.

Závěsné svítidlo lze umístit nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do ložnice. Díky svému tvaru a efektu svícení vytváří příjemnou atmosféru a dodává interiéru potřebné osvětlení.

Závěr

Bílé závěsné svítidlo Nice Lamps Olla je skvělým doplňkem do každého interiéru. Sází na kvalitní materiály a nadčasový design, který zapadne do jakéhokoli stylu. Cena svítidla je přijatelná a vzhledem k jeho kvalitě rozhodně stojí za investici. Závěsné svítidlo lze umístit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo do kanceláře, kde dodá potřebné světlo a zároveň podtrhne styl interiéru.