Casarredo Kuchyně CARLO 180 – moderní a elegantní kombinace šedého grafitu a dubu artisan

Casarredo Kuchyně CARLO 180 je moderní a levná kuchyně, kterou lze sestavit podle vlastních představ. Skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí, takže si můžete sestavit kuchyni podle vašich přání.

Korpus kuchyně je v barvě světle šedá, sokl v barvě šedá grafit. Horní dvířka jsou v barvě šedá grafit, dolní dvířka jsou v dubu artisan. Kuchyně se skládá ze spodních skříněk (výška 82 cm, hloubka 45 cm, šířka: 80 cm skříňka pod dřez 2-dveřová, 40 cm skříňka s 1 zásuvkou) a vrchních skříněk (výška 58 cm, nad digestoří 36 cm, hloubka 29 cm, šířka: 80 cm skříňka 2-dveřová, 40 cm skříňka 1-dveřová, 60 cm skříňka nad digestoř).

Tuto kuchyni nelze dokoupit v jednotlivých skříňkách, prodává se pouze jako sestava. Kuchyně také nepřichází s pracovní deskou.

Moderní a levná kuchyně

Casarredo Kuchyně CARLO 180 je velmi moderní, ale zároveň cenově dostupná. Pokud chcete mít trendy kuchyni za přijatelnou cenu, pak je toto řešení pro vás.

Výhody kuchyně:

  • Možnost sestavit si kuchyni podle vašich představ
  • Moderní design kombinující šedou a dub artisan
  • Možnost dokoupit pracovní desku

Kuchyni doporučujeme zejména pro moderní byty a domy, ale může být také použita v klasických interiérech.

Odkaz na naši stránku

Chcete si koupit tuto kuchyni? Navštivte naši stránku https://www.isolund.cz/produkt/casarredo-kuchyne-carlo-180-seda-grafit-dub-artisan a objednejte si ji online.

Naše firma Isolund nabízí široký sortiment kuchyní, nábytku a vybavení pro váš domov. Navštivte nás na našich stránkách.

Kuchyně CARLO 180

Upozornění: Kuchyně se dodává v demontovaném stavu, spotřebiče, dřez a digestoř nejsou součástí dodávky.

Kuchyně CARLO 180

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na našem zákaznickém servisu.