Chytré kočky na korkových prostíráních – novinka od Cooksmart®!


Chytré kočky na korkových prostíráních – novinka od Cooksmart®!

Slaďte svou kuchyni do nejmenšího detailu a dodejte jí jednotný ráz. Jednoduchým a efektivním způsobem, jak toho dosáhnout, jsou kočičí prostírání od Cooksmart®. Tyto prostírání nejenže dokonale chrání váš stůl před poškrábáním a znečištěním, ale také jsou skvělým doplňkem do vaší kuchyně, které zaručeně zaujme vaše hosty.

Prostírání z kolekce Cooksmart ® Curious Cats

Chytré kočky se tentokrát objevují na korkových prostíráních od Cooksmart®. Prostírání jsou vyrobená z kvalitního korku a mají rozměry 21,5 cm x 29 cm. Korkový povrch zaručuje skvělou izolaci a vzdoruje teplotám až do 90°C. Aby nedošlo k poničení, je důležité neklást na prostírání horké nádoby vytažené přímo z trouby nebo plotny.

Kočičí prostírání od Cooksmart

Prostírání jsou ideální pro každodenní použití i pro speciální příležitosti. Díky jejich zajímavému a originálnímu designu z kolekce Cooksmart® Curious Cats se stanou nedílnou součástí každé moderní kuchyně. V balení najdete celkem 4 kusy korkových prostíráních, takže máte dostatek prostoru pro celou vaši rodinu a přátele. Chytré kočky na prostíráních budou rozhodně budit pozornost a zaujmou nejen děti, ale i dospělé.

Prostírání z kolekce Cooksmart® Curious Cats jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky koček. Tyto prostírání nejenže krásně ozvláštní jejich kuchyň, ale také jim bude sloužit jako praktický pomocník při každodenním vaření a stolování.

Zkuste kočičí prostírání od Cooksmart® a dodejte své kuchyni nový život a stylový vzhled!

Objednejte si kočičí prostírání od Cooksmart® ještě dnes na Brega.cz