Dřevěná šatní skříň Carlos 125/43 2D – eleganci a úložný prostor do vaší ložnice


Elegance a úložný prostor do vaší ložnice

Proč si vybrat šatní skříň Carlos 125/43 2D?

Praktický úložný prostor: S šířkou 125 cm nabízí skříň Carlos dostatek místa pro uložení veškerého vašeho oblečení a dalších doplňků. Dveře se plně využijí díky vestavěným závěsům a police nabízejí další praktické úložné prostory.

Elegantní design: Dub sonoma je moderní dekor, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Čisté linie tvarů dávají skříni Carlos přesně tu pravou dávku elegancie. Tento kus nábytku bude jistě ozdobou vaší ložnice.

Jednoduchá montáž: Všechny díly k montáži šatní skříně Carlos jsou zakoupené součástí. K sestavení skříně vám postačí klasický nářadí. Díky jednoduchému systému sestavení bude šatní skříň Carlos hotová za několik málo hodin.

Jaké jsou technické parametry šatní skříně Carlos 125/43 2D?

  • Rozměry: 125 x 216 x 43 cm
  • Materiál: dřevotříska, 16 mm
  • Barevné provedení: dub sonoma
  • Dveře: 2 posuvné
  • Police: 2x (otevřené a uzavřené)

Jakou má šatní skříň Carlos 125/43 2D záruku?

24 měsíců záruky od data zakoupení. Pokud by šatní skříň Carlos měla nějaké vady na materiálech nebo zpracování, máte nárok na výměnu nebo opravu v rámci záruky. K produktu je také k dispozici servisní středisko, které vám rádo poskytne jakékoliv potřebné informace.

Chcete si objednat šatní skříň Carlos 125/43 2D v dekoru dub sonoma? Naleznete ji na této stránce.

Šatní skříň Carlos 125/43 2D

Doufáme, že jsme vám tímto článkem pomohli si vybrat to pravé pro vaši ložnici. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně šatní skříně Carlos 125/43 2D v dekoru dub sonoma, neváhejte nás kontaktovat.