Elegantní čalouněná postel CANDICE Boxsprings s rozměry 180 x 200 cm a barvou Nube 45


Elegantní čalouněná postel CANDICE Boxsprings

Pohodlná boxspring postel s neobvyklým designem z kolekce CANDICE 180 x 200 cm.

CANDICE Boxsprings je kolekce luxusních postelí, které se vyznačují nejen svým elegantním designem, ale také neuvěřitelným pohodlím. Jednou z nádherných postelí této kolekce je čalouněná postel CANDICE Boxsprings s rozměry 180 x 200 cm a barvou Nube 45.

V této posteli si můžete užít dokonalý spánek, ať už rádi spíte na boku, na zádech nebo na břiše, díky obrovskému množství pružinových roštů, které podpírají celé tělo a zajišťují dokonalou oporu.

Nube 45 je stonková šedá barva, která se perfektně hodí k jakémukoliv interiéru. Je to neutrální barva, kterou můžete snadno kombinovat s jinými barvami a materiály. Navíc je postel potažena čalouněním, aby se zvýšila její trvanlivost a snížila úroveň hluku.

CANDICE Boxsprings postel je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a mají dlouhou životnost. Kromě toho je tato postel elegantní a může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala vašim zvyklostem a potřebám.

Boxspring konstrukce je postavena na základě principu dvojrozměrového pružení, který je rozdělený do tří částí – základní matrace, nadmatrace a matrace s potahem. Tento systém zajišťuje dokonalou oporu celému tělu a přizpůsobuje se každému spícímu.

Postel CANDICE Boxsprings se pyšní skvělým designem, který vás okouzlí. Zaměřuje se na detaily, čalounění postele je provedeno do nejmenšího detailu. Postel s dekorativním patkem zdobí měkké polštáře, které jsou praktickými společníky při každodenním relaxu nebo čtení a dokáží vám poskytnout dokonalý odpočinek v každé pozici.

Áčkové komponenty této postele navíc zajišťují velkou pohodlnost a prodlužují životnost celé konstrukce. Pro zvyšení komfortu byly vrchní matrace a potahy vybaveny extra poduškami, díky nimž můžete pohodlně spát a vaše tělo se těší pohodlí celou dobu spánku.

Pokud hledáte luxusní a kvalitní postel, se kterou si můžete užít nejlepší spánek svého života, čalouněná postel CANDICE Boxsprings s rozměry 180 x 200 cm a barvou Nube 45 je ideální volbou pro vás.

CANDICE Boxsprings postel

Výhody postele CANDICE Boxsprings:

  • Pohodlná boxspring postel s neobvyklým designem kolekce CANDICE, rozměry 180 x 200 cm
  • Boxspring konstrukce zajišťující dokonalou oporu celému tělu
  • Vyrobena z kvalitních materiálů, odolná proti opotřebení a s dlouhou životností
  • Skvělý design, který okouzlí detaily i čalouněním do nejmenších detailů
  • Patky s měkkými polštářky tvoří krásný a praktický doplněk
  • Extra podušky na vrchní matraci a potahu pro zvýšení komfortu

Nakupujte ty nejlepší postele na Nábyteklevneji.cz a nechte se unášet snem o nádherném spánku a odpočinku.