IDZ Šatní skříň Vista bez zrcadla (150 cm) – Elegantní černobílá krása pro Vaši ložnici!

Šatní skříň Vista je moderní posuvná skříň, která se snadno sladí se svým interiérem. Dostupná je v univerzálních barvách, takže si ji můžete snadno sladit se svým dekorem.

Šatní skříň disponuje systémem posuvných dveří, který usnadňuje používání a zároveň nezabírá mnoho místa. Díky tomu můžete skříň umístit do menších prostor, které neumožňují otevírání klasických dvířek.

Skříň je rozdělena na dvě části, které jsou vybaveny několika prostornými policemi. Tyto police vám umožní uložit většinu vašich oděvů a dalších předmětů, které potřebujete mít v ložnici po ruce.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

  • Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Hrany kompletně zakončené dýhou ABS
  • Laminovaná deska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě
  • Hliníkové rukojeti
  • Kovové pojezdy a ložiskové válečky

Tyto vlastnosti skříně zajišťují, že bude sloužit dlouho a bez problémů. Můžete si být jisti, že investice do této skříně se vám vyplatí.

Doporučujeme zakoupit:

  • lůžko v dostupné barvě a velikosti
  • noční stolek (stejné barvě a materiálu jako šatní skříň)

Tyto doplňky dokonale doladí celkový vzhled vaší ložnice a budou perfektně ladit se šatní skříní.

Pokud si chcete zakoupit Šatní skříň Vista, objednejte si ji na následujícím odkazu:

https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/idz-satni-skrin-vista-bez-zrcadla-150-cm-barva-dreva-cerna-bila-2

DODATEČNÉ INFORMACE:

Nábytek je zcela nový, zabalený v původním obalu. Skříň je dodávána v baleních pro vlastní montáž, ale sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky k rychlé a snadné montáži.

Základní nástroje potřebné pro montáž (jako třeba šroubovák) nejsou součástí balení. Pokud si nejste jistí, zda zvládnete montáž sám/a, neváhejte se na nás obrátit.

IDZ Šatní skříň Vista

Tento nábytek je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní, ale praktickou skříň do své ložnice. Díky svým vlastnostem a kvalitám bude sloužit po mnoho let a stane se nejen praktickým, ale i elegantním prvkem vašeho domova.