Království modrého komfortu – Venkovní koberec NORTHRUGS Karo

Koberec na ven? Koberec, který můžu mít na zahradě, terase nebo u bazénu? Je to tak.

Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Koberec tak využijete nejen doma, ale kdekoli venku.

Design kobereče

Modrá barva Koberece Northrugs Karo dodá Vašemu venkovnímu prostoru svěží a moderní vzhled s nádechem elegance. Jeho elegantní karo design nebude bránit volnosti Vaší fantazie při zařizování Vaší terasy nebo zahrady. Kombinace světle modré a bílé dávají dohromady dokonalé duo, které se hodí k mnoha stylům a barvám.

Rozměry kobereče

Koberec Northrugs Karo má rozměry 80 x 150 cm, tudíž není ani příliš velký, ani malý. Jeho rozměry jsou optimální pro vybavení Vaší venkovní plochy. Pokud potřebujete koberec větší nebo menší, určitě si vyberete ze širokého sortimentu značky NORTHRUGS.

A pokud máte raději jiné obrazce, barvy nebo rozměry, určitě si na stránkách NORTHRUGS vyberete to své.

Využití kobereče

Koberec Northrugs Karo se skvěle hodí jako krytí dlažby, neboť také chrání dlažbu Vašeho venkovního prostoru proti poškození. Dále můžete koberec umístit na Vaši terasu, zahradu nebo balkón, kde se bude skvěle hodit při relaxaci a odpočinku.

Bude spolehlivě chránit Vaše nohy před rozpálenými dlaždicemi nebo pařezem. Pokud na koberec nakápnete něco z pití nebo se na něm objeví nečistoty, stačí ho vytřít vlhkým hadříkem. Bez potíží se i vyprat.

Stačí, když posníte najednou i jiné kousky z kolekce od NORTHRUGS a vytvoříte si tak království modrého komfortu, které bude tvořit příjemnou oázu klidu a pohody, kde budete moci strávit svůj volný čas v pohodě a relaxu.

Tak co tedy váháte, navštivte již dnes e-shop www.bestnabytek.cz a pořiďte si svůj vysněný venkovní koberec Northrugs Karo, který krásně doplní Vaši terasu, zahradu nebo balkón.

Koberec Northrugs Karo

Foto: bestnabytek.cz