Krášlící se krajina pro váš interiér: odložte na ní všechno důležité s recyklovaným stolkem z jilmového dřeva v přírodních a černých barvách


Krášlící se krajina pro váš interiér

Existuje mnoho různých způsobů, jak zdobit interiér vašeho domova a ne jednou jste se pravděpodobně setkali s tím, že se vám nedařilo najít nábytek či doplňky, které by do vašeho stylu zapadaly. V takovém případě by vás mohl potěšit tento skvělý kousek, který nabízí Maliboo – ODKLÁDACÍ STOLEK, recyklované dřevo, jilm, přírodní barvy, černá.

Recyklované dřevo z jilmu

Jedná se o unikátní stůl vyrobený s velkou dávkou pozornosti k přírodě a správnému nakládání s odpady. Tento stůl je totiž vyroben díky recyklaci starého dřeva z jilmu, které by jinak skončilo na odpadě.

Tím, že si koupíte tento stůl, pomáháte s ochranou přírody a snížením produkce odpadu.

Přírodní barvy a černé provedení

Vzhledem k použitému recyklovanému dřevu má každý stůl svůj unikátní vzhled a nenajdete dva stejné. Stůl je k dispozici v přírodních barvách dřeva, které se doplňují s elegantním černým provedením konstrukce stolu.

Tento provedení stolu dokonale zapadne do mnoha různých stylů a interiérů.

Detaily o stolu

Typ: LMJ-ET052

Vrch: RECYKL. – JILM.DŘEVO/MDF PŘÍR.

Konstr. – ČERNÁ

Š/V/H: 40/60/40 CM

Stůl je dostatečně malý pro použití v menších prostorech, ale dostatečně velký pro umístění věcí, na které by měl být kladen důraz. Kromě toho, že je stůl velmi praktický a funkční, je také skvělým designovým prvkem pro váš interiér.

Odložící se krajina pro váš interiér

Takže pokud hledáte krásný a unikátní kus nábytku, který nejenže vypadá skvěle, ale také pomáhá s ochranou přírody, vraťte se ke skvělému nápadu Maliboo a vyberte si ODKLÁDACÍ STOLEK, recyklované dřevo, jilm, přírodní barvy, černá.

Produkt si můžete prohlédnout zde