Křeslo JANGLES – elegánce umělého ratanu pro váš interiér nebo exteriér

Křeslo JANGLES je jedinečné svým vzhledem i použitím materiálů. Elegantní křeslo z umělého ratanu se hodí do každého interiéru nebo exteriéru. Jeho věrné přirozené provedení ratanu v kombinaci s kovem v černém odstínu dokáže vytvořit dokonalou atmosféru k relaxaci i společnému posezení se svými blízkými.

Křeslo JANGLES pro vaše pohodlí

Křeslo JANGLES nemusí být jen krásným kouskem do interiéru, ale také příjemným a pohodlným místem k odpočinku. Jeho ergonomický tvar a výška sedu 46 cm zajistí správné držení Vašeho těla.

Křeslo je seřazeno z umělého ratanu, který vypadá přirozeně a na rozdíl od pravého ratanu je téměř nezničitelný. Nevadí mu ani deště, namočení ani slunce. Nejen z pohledu praktičnosti je umělý ratan ideální volbou, ale také z hlediska zachování přírody. Jeho výroba není tak náročná a tím pádem neovlivňuje životní prostředí.

Rozměry a materiály

JANGLES má rozměry 56 x 51 x 77 cm (š x h x v) a je navržen tak, aby nabídl dostatek místa na příjemném posezení. Křeslo je velmi pevné a vydrží až 110 kg váhy.

Přírodní provedení umělého ratanu svým vzhledem evokuje dojem pravého ratanu, ale zároveň je velmi praktický a snadno udržovatelný. Křeslo je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů, jako je ocel s práškovým nástřikem a syntetický ratan.

Chcete mít kousek Křeslo JANGLES i vy v obývacím pokoji, na terase nebo v zahradě? Navštivte web https://www.isolund.cz/produkt/kreslo-jangles-umely-ratan a vyberte si vaši oblíbenou barvu.

Křeslo JANGLES - v přírodním provedení

Křeslo JANGLES - v černé barvě

Křeslo JANGLES na zahradě