Levá rohová sedací souprava MONTEZ v barvě Nube 40


Prostorná sedací souprava s možností rozkladu na lůžko

Sedací souprava MONTEZ je ideální volbou pro ty, kteří hledají prostorné a pohodlné řešení pro svůj obývací pokoj. Souprava je navíc vybavena funkcí rozkladu, takže může sloužit i jako lůžko pro hosty.

Designové provedení s levým rohem

má moderní a elegantní vzhled, který se skvěle hodí k různým interiérům. Levý rohový design navíc umožňuje využití nevyužitého prostoru v obývacím pokoji.

Kvalitní materiály zaručují komfort a odolnost

Sedací souprava MONTEZ je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují nejen pohodlné sezení, ale také vysokou odolnost a dlouhou životnost. Materiály jsou odolné vůči otěru, takže se nebudete muset obávat opotřebení.

Vybavení a rozměry sedací soupravy MONTEZ

Sedací souprava MONTEZ má rozměry 245 x 170 cm a skládá se z modulu s odpočívadlem, modulu bez odpočívadla, rohu a samostatného pufu. Souprava je vybavena úložným prostorem, díky čemuž lze využít každý centimetr obývacího pokoje.

Objednávka a doprava sedací soupravy MONTEZ

je k dostání na stránkách skvelynabytek.cz. Pokud se rozhodnete pro objednávku, bude vám souprava doručena na vámi zvolenou adresu. Je možnost si ji nechat sestavit přímo u vás doma, takže se nemusíte obávat složité montáže.

Závěr

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlné řešení pro svůj obývací pokoj. S možností rozkladu na lůžko a úložným prostorem je navíc velmi praktická. Objednat ji můžete na stránkách skvelynabytek.cz a využít tak exkluzivní nabídky.

Levá rohová sedací souprava MONTEZ v barvě Nube 40
Detail levé rohové sedací soupravy MONTEZ v barvě Nube 40