Luxusní rohová pohovka s krémovou látkou, zlatou podnoží a šesti místy do „U“ – MICADONI MAMAIA 383 cm


Luxusní rohová pohovka s krémovou látkou, zlatou podnoží a šesti místy do „U“ – MICADONI MAMAIA 383 cm

Nadýchaný vzhled a elegantní vzhled

Elegantní a nadýchaný vzhled pohovky MICADONI MAMAIA je ideální pro ty z vás, kdo hledají nenáročný design, který zároveň dodá váš domov nádech luxusu. Velmi příjemné látkové čalounění v krémově bílé barvě a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu.

Design a lehkost

Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš.

Praktický tvar do písmene U

Díky praktickému tvaru do písmene U získáte rovnoměrně rozdělená místa k odpočinku. S touto pohovkou budete mít dostatek prostoru pro relaxaci nejen vy, ale i vaše rodina a hosté.

Kvalita na prvním místě

Produkt je vyroben na zakázku s kvalitními materiály, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Nechte se obklopit komfortem ve společnosti produktů Mamaia.

Varianty čalounění

Náš produkt nabízíme v krémové barvě, ale pokud chcete něco jiného, určitě nás kontaktujte. Můžeme vám připravit i jinou variantu čalounění, která bude vyhovovat vašim individuálním potřebám.

Vrácení zboží

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkový výrobek, vrácení zboží je možné na základě individuálních obchodních podmínek dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Odkaz na produkt

MICADONI MAMAIA 383 cm

MICADONI MAMAIA 383 cm detail

Závěr

Pokud hledáte rohovou pohovku s šesti místy, kde se můžete pohodlně usadit a relaxovat, neváhejte a pořiďte si pohovku MICADONI MAMAIA. Je to elegantní a nadýchaný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl.