Nádherné dekorativní zrcadlo Tozal pro váš domov – hnědé, velikosti 50x50x3


Nádherné dekorativní zrcadlo Tozal pro váš domov

Zrcadlo v hnědém rámu oživí klasický i moderní interiér

Zrcadlo Tozal vám přinese nejen praktické využití, ale také se stane vynikajícím dekorativním prvkem do vašeho interiéru. Ať už máte rádi tradiční styl či moderní minimalismus, takovéto zrcadlo bude perfektně zapadat do vašeho bydlení. Hnědý rám působí velmi přírodně a přináší do místnosti příjemnou atmosféru.

Optický zvětší a rozzáří místnost

Tozal zrcadlo v sobě ukrývá skvělý trik: díky svému optickému zpracování umí jakoby zvětšit místnost, ve které se nachází. Navíc reflektuje světlo a vytváří tak příjemný světelný zář. Pokud tedy osadíte toto zrcadlo do prostoru, kde nemáte příliš mnoho přirozeného světla, dokáže to udělat zázraky.

Jde o kvalitní a moderně zpracovaný produkt

Zrcadlo Tozal je vyrobeno z kvalitních materiálů, kde hlavní slovo mají MDF, polyester a korek. Tyto materiály umožňují vytvořit zrcadlo s dlouhou životností a zároveň ho chrání před nežádoucími vnějšími vlivy.

Umístěte Tozal zrcadlo kamkoliv budete chtít

Tozal zrcadlo můžete umístit prakticky kamkoliv chcete. Skvěle se bude hodit do šatny či ložnice, kde vám poslouží jako výborný pomocník při vašem oblékání či líčení. Je však tolik možností, kam ho lze umístit – například do vstupní haly, kde zaujme pozornost každého návštěvníka, či na chodbu, kde může být praktickým prvkem denního života.

Zrcadlo Tozal

Specifikace produktu

  • Nástěnné zrcadlo Tozal
  • Materiál: MDF, polyester, korek
  • Barva: hnědá
  • Značka: Homede

Zde si můžete zakoupit Zrcadlo Tozal