Nástěnná dětská samolepka Dekornik Savanna World in a Circle o průměru 200 cm


Nástěnná dětská samolepka Dekornik Savanna World in a Circle

Roztomilá a hravá dekorace do dětského pokoje

Nad postýlku, vedle dveří či šatní skříně? Tato roztomilá a hravá samolepka rozzáří dětský pokoj ať už ji umístíte kamkoliv. Dekornik Savanna World in a Circle o průměru 200 cm zaujme nejen děti, ale i rodiče díky svému barevnému provedení.

Dekornik Savanna World in a Circle

Zalaminovaná samolepka je snadno udržovatelná, díky zalaminování ji navíc můžete při ušpinění od opatlaných ručiček jednoduše omýt navlhčeným hadříkem. Nejenom, že hezky vypadá, ale i ušetří Vám spoustu nervů při úklidu.

Upozornění: Samolepka se skládá ze dvou částí, které byste měli nalepit na zeď tak, aby na sebe navazovaly. Můžete ji nalepit také na dveře nebo nábytek, vždy však pouze na suchou stěnu, aby se samolepka nepoškodila.

Poznámka: Používejte pouze na suchou stěnu. V případě malování vyčkejte nejprve 30 dnů do kompletního a důkladného zaschnutí barvy.

Pro děti je Dekornik Savanna World in a Circle velkým zdrojem inspirace. Na samolepce jsou vyobrazeny všechny zvířátka, která žijí v savaně, takže můžete dítěti ukázat, jak vypadají lvi, sloni, zebry a další zvířátka. Samolepka navíc rozzáří místnost a vytvoří atmosféru pravé savany, kde se děti budou cítit jako doma.

Dekornik Savanna World in a Circle je ideální nejen pro holčičí, ale i chlapecký pokoj. Barevné provedení dostatečně vynikne na každé stěně a děti si tak mohou nechat zdobit svůj pokoj podle svého vkusu.

Závěr

je nejen krásnou dekorací, ale také velmi praktickým řešením pro dětský pokoj. Dětem poskytne inspiraci a radost, rodičům usnadní údržbu a vytvoří atmosféru pravé savany, kde se budou děti cítit jako doma. Proto neváhejte a udělejte radost Vašim nejmenším tímto skvělým kouskem!

Odkaz na obchod, kde nástěnnou dětskou samolepku najdete, naleznete zde: https://www.crosta.cz/produkt/nastenna-detska-samolepka-dekornik-savanna-world-in-a-circle-o-200-cm