Nástěnná lampa LABEL51 Grid – designový doplněk do moderního interiéru

Tušili jste, jak harmonicky spolu souzní chladný kov s mangovým dřevem? Toto svítidlo ve stylu starých továren s osvěžujícím akcentem mangového dřeva vnese do vašeho interiéru neokoukaný styl.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Popis svítidla

Tato moderní nástěnná lampa se jmenuje LABEL51 Grid a je perfektním doplňkem pro moderní interiéry. Svítidlo je vyrobeno z kovových prvků a mangového dřeva, což spolu vytváří harmonický celek.

Díky svému jednoduchému a minimalistickému designu se bude skvěle hodit například do kanceláře, obývacího pokoje, ložnice či koupelny. Svítidlo je určeno pro montáž na zeď a můžete jej umístit tam, kde bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Tento výrobek si můžete zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz, zde si můžete prohlédnout další fotografie a podrobné informace o výrobku.

Specifikace

Rozměry: výška 35 cm, šířka 20 cm, hloubka 15 cm

Barva: černá / hnědá

Materiál: kov / mangové dřevo

Napájení: 220 – 240V / 50Hz

Nástěnná lampa LABEL51 Grid

Závěr

Značka LABEL51 je předním holandským výrobcem nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí moderní produkty plné unikátního designu. Nástěnná lampa LABEL51 Grid je skvělým doplňkem každého moderního interiéru a její kombinace kovu a mangového dřeva je naprosto dokonalá. Pokud hledáte neokoukaný designový kousek, LABEL51 Grid je tou správnou volbou!

Obrázek: srovnavacnabytku.cz