Nástěnné hodiny Simple Pure od KARE Design – designový kousek ve stříbrném provedení s průměrem 95 cm

KARE DESIGN je značka, která se specializuje na moderní a originální nábytek a bytové doplňky. Mezi její nejnovější počiny patří i nástěnné hodiny Simple Pure, které jsou nejen praktickým pomocníkem při sledování času, ale také krásným designovým prvkem, který nadchne každého nadšence moderního minimalismu.

Nástěnné hodiny Simple Pure – stříbrné, Ø95cm:

Líbí se vám minimalistické doplňky? Nástěnné hodiny Simple Pure vás potěší svým jemným provedením.

Nástěnné hodiny Simple Pure jsou vyrobeny z kvalitní oceli a mají průměr 95 cm. Tyčky v podobě kříže jsou rozmístěny do určitého odstupu od sebe a v kulatém rámci jsou umístěny displej s ciferníkem hodin. Displej je zhotoven z oceli s práškovým stříbrným nástřikem, díky čemuž získává hodiny velmi eleganční vzhled.

Dominantním prvkem hodin Simple Pure jsou elegantní ručičky z černě lakovaného hliníku. Ty nejenže dobře kontrastují s jemnou stříbrnou barvou, ale také jsou velmi přesné a umožňují tak přesné měření času. Díky nim budete vždy vědět, kolik je hodin.

Quartz strojek, který v hodinách Simple Pure pracuje, funguje na baterii, která není součástí dodávky. To znamená, že si budete muset baterii pořídit sami. To ale není velký problém, protože baterie do hodin jsou běžně dostupné a jednoduše se instalují.

Pořiďte si velké hodiny v minimalistickém stylu, které skvěle doplní váš moderně laděný interiér!

Pokud hledáte zajímavý designový prvek, který zúročí vaši lásku ke všemu modernímu a minimalistickému, nástěnné hodiny Simple Pure jsou tím nejlepším řešením. Jejich velikost a stříbrné provedení dokonale padnou do interiéru moderně zařízených bytů, ale také minimalistických kanceláří nebo obchodů. Pořiďte si je tedy ještě dnes a užívejte si každou minutu ve stylu!

Odkaz na hodiny