Nová rohová sedací souprava ERIDANO s levým provedením Berlin 01


Stylová sedací souprava v moderním designu

je moderní sedací souprava s vysokým komfortem a stylovým designem. Jeho kombinace kvalitních pružin faliste a polyuretanové pěny vám poskytne neuvěřitelně komfortní dosedání.

Kombinace kvalitních materiálů

Výrobci se při výrobě rohové sedací soupravy ERIDANO s levým provedením Berlin 01 snažili použít maximálně kvalitní materiály, aby vám zajištili co nejvyšší komfort. Pohovka je potažena kvalitním sametovým materiálem, který dodává interiéru luxusní vzhled. Díky použití pružin falistých a polyuretanové pěny se pohovka přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám tak dokonalé posezení.

Stane se dominantou interiéru

je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji dominantní prvek s moderním designem a vysokým komfortem.

Sametový materiál

Sametový materiál, použitý na rohové sedací soupravě ERIDANO s levým provedením Berlin 01, má jemný a hebký povrch. Tento materiál je velmi odolný a snadno se čistí. Navíc se nelepí a nemačká.

Provedení Berlin 01

Sedací souprava je dostupná v provedení Berlin 01, které dodává pohovce moderní vzhled. Tyto prostorné sedací soupravy se postarají o dokonalý relax a pohodlí vy, vaše rodina, přátelé a hosté.

Užijte si dokonalé posezení s rohovou sedací soupravou ERIDANO s levým provedením Berlin 01. Kupte si ji za skvělou cenu zde: https://www.esrom.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-eridano-leve-provedeni-provedeni-berlin-01

Rohová sedací souprava ERIDANO s levým provedením Berlin 01

Na fotce můžete vidět rohovou sedací soupravu ERIDANO s levým provedením Berlin 01. Tato pohovka se skvěle hodí do moderně vybavených obýváků. Máte zájem o tuto sedací soupravu? Objednejte si ji co nejdříve a užijte si maximální pohodlí a komfort.