Nový designový kousek do vaší kanceláře: ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý

Chcete vylepšit vzhled vaší kanceláře a přinést do ní něco nového? Zkuste ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý, který vám nabídne dokonalý prostor pro jednání s kolegy.

Zajímavý design, který vám poskytne komfort

Geniálně řešený konferenční stolek PODIUM skutečně vypadá jako pódium, které je rozděleno na menší „Forbínu“ a zbytek pódia. Rozměrově menší však zároveň vyšší „Forbína“ se může od hlavního „pódia“ oddělit a mohou být využity i každý zvlášť. Toho můžete využít například při menších jednáních, kdy nebudete potřebovat celý prostor.

ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý

Krása a funkcionalita jdou ruku v ruce u ASIR Konferenčního stolku PODIUM bílého. Designově vypadá velmi příjemně a díky jedinečnému tvaru se stane dominantou vaší kanceláře.

Vysoce kvalitní materiály pro dokonalou trvanlivost

ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v bílé barvě. To zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti poškození. Navíc jeho bílá barva v kombinaci s jeho tvarem dodávají kanceláři jedinečný styl.

Detail ASIR Konferenčního stolku PODIUM bílého

Kvalitní materiály jsou prioritou u ASIR Konferenčního stolku PODIUM bílého. Věřte, že si pořízením tohoto stolku pořídíte kus, který vám bude sloužit snad několik desetiletí.

Rozměry

ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý má rozměry: Šířka: 90 cm Výška: 30 cm Hloubka: 60 cm (1 kus). To vám poskytne dostatek prostoru pro své pracovní a jednací potřeby. K tomu jsou k dispozici i menší stolky, které můžete použít podle potřeby.

ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý

ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý se vám hodí do jakékoliv moderní kanceláře, která je založena na inovaci a originalitě.

Učiňte si radost a pořiďte si ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý do vaší kanceláře a přineste do ní novou energii.

Koupit ASIR Konferenční stolek PODIUM bílý