ORIENTÁLNÍ KOBEREC CZARIS – MODRO-ŠEDÁ – 80/300 CM


Originální orientální koberec Czaris – modro-šedá

Hledáte originální koberec na podlahu a chcete si dopřát něco výjimečného? Pak by vás mohl zaujmout tento orientální koberec od značky ESPOSA! Je to zajímavý bytový doplněk s moderním pruhovaným dekorem v modré a šedé barvě.

Ručně vázaný koberec má rozměry cca 80 x 300 cm a vynikající vlastnosti, protože jeho povrch tvoří až 95% střižní vlna. Tato vlákna jsou velmi příjemná pro nohy a současně poskytují dobrou izolaci.

Orientální koberec se hodí do různých místností, jako je například ložnice, obývací pokoj nebo jídelna. Díky tomuto originálnímu kusu z Indie dodáte každému interiéru na kouzlu a eleganci.

Ručně tkaný koberec s vynikajícími vlastnostmi

Koberec je tvořen ručně vázanými a pečlivě vybranými vlákny, což zaručuje dlouhou životnost a kvalitu. Každý orientální koberec od značky ESPOSA je přesně dle tradičních vzorů a je ušit s důrazem na detaily.

Koberec Czaris je velmi příjemný na dotek díky měkkosti střižní vlny a zároveň je odolný proti opotřebení. To z něj dělá ideální doplněk do každé místnosti.

Výhodou tohoto koberečku je též, že je vhodný na podlahy s podlahovým topením, takže v zimě budete mít stále teplo v nohách.

Nakupujte u nás!

Koberec Czaris od značky ESPOSA je jedinečným kouskem, který vám dodá domácí atmosféru a pocit pohodlí. U nás ho můžete objednat online a snadno si ho nechat doručit až k vám domů.

A pokud hledáte další originální kousky do interiéru, určitě se podívejte na naše internetové stránky a nechte se inspirovat naším sortimentem!

orientální koberec Czaris

Pro více informací a objednání koberece Czaris navštivte naši stránku