Přikrývka do postele AmeliaHome Meadore v zelené barvě, velikost 260×280 cm


Přikrývka do postele AmeliaHome Meadore

Vyrobená z kvalitního materiálu

Přikrývka z kolekce Meadore od značky AmeliaHome je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, proto si můžete být jistí, že bude sloužit po mnoho let. Prošívaná konstrukce zaručuje, že neprojde žádný vítr.

Ozdobné bambule na každé straně

Zajímavostí na přehozu jsou ozdobné bambule, které jsou na každé straně. Tyto bambule přitahují pozornost a přidají do ložnice něco extra, čím můžete váš pokoj okořenit.

Stylový a praktický doplněk

Tato přikrývka je stylovým a praktickým doplňkem každé ložnice, což ji nejen krásně ozvláštní, ale zároveň poslouží jako multifunkční prvek, který ocení každá rodina při každé příležitosti.

Specifikace produktu

  • Prošívaný přehoz na postel Meadore
  • Průměr ozdobné bambule 1 cm
  • Barva: lahvově zelená
  • Materiál: 100% polyester
  • Výplň 100% polyester
  • Značka: AmeliaHome

Vhodná péče o přikrývku

Nezapomeňte, že péče o přikrývku je klíčová pro její dostatečnou životnost. Přikrývku je potřeba prát ručně, sušit ve vodorovné poloze, žehlit pouze při teplotě 110 stupňů Celsia, nesušit v sušičce a nechlorovat.

Podívejte se i na další produkty ze série Meadore

Pokud se vám líbí design a kvalita této přikrývky, můžete zvážit i další produkty ze série Meadore od značky AmeliaHome.

Zakupte si svou přikrývku

Pokud vás tato přikrývka zaujala, můžete si ji zakoupit zde. Rozměry přikrývky jsou 260×280 cm, což je ideální velikost do postele.

přikrývka AmeliaHome Meadore

Na fotce můžete vidět, jak tato přikrývka vypadá v reálném prostoru. Výborně se hodí do prostor, jejichž dominantní barva je zelená.

Vyzkoušejte tuto přikrývku do postele AmeliaHome Meadore a nezklame vás. Bude skvěle vypadat v každé ložnici a bude splňovat celou řadu požadavků, jako jsou stylovost, kvalita a praktičnost.