Sedačka SEDUM 01 v šedé látce a bílé ekokůži – pravý teď k dostání!

Pro fanoušky moderního designu a praktičnosti nabízíme rozkládací sedačku ve tvaru U. Sedačka SEDUM 01 je k dispozici v provedení pravé, takže se přizpůsobí Vašemu prostoru a uspoří Vám místo.

Sedačka SEDUM 01

Provedení a materiál

Sedačka SEDUM 01 je vyrobena z kombinace látky a ekokůže, což poskytuje skvělou kombinaci estetiky a snadné údržby. Prostřednictvím následujícího odkazu se můžete podívat na naše webové stránky a zjistit více detailů o položce a zakoupit ji přímo na našich stránkách. Pokud máte jakékoli dotazy, rádi Vám s nimi pomůžeme.

Rozměry

Velikost sedačky po rozložení je 345 x 70/90 x 202 cm, má výšku sedu 43 cm a hloubku sedu 58 cm. Plocha na spaní po rozložení je 125 x 266 cm.

Zajímavým designovým prvkem této sedačky je mechanismus rozkladu typu delfín, který umožňuje snadné a rychlé rozložení sedačky na pohodlnou postel.

Barvy potahové látky

Pro tento model máme k dispozici šedou Berlin 01 a bílou ekokůži Soft 17. Fotografie rozložené sedačky a její detaily jsou ilustrační, ačkoli barva bude samozřejmě odpovídat Vašemu výběru.

Detail sedačky SEDUM 01

Prostorový model sedačky SEDUM 01 je dodáván v demontu, což vám umožní snadnou přepravu a montáž přímo u vás doma.

Věříme, že si zamilujete tuto moderní sedačku. Pokud máte jakékoli otázky nebo máte zájem o nadhodnocenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem kousku nábytku, který Vám bude sloužit mnoho let!