Šikovně kombinovaný koberec: Šedo-žlutý Flair Rugs Icon, velikost 160 x 230 cm

Takový správně vybraný koberec umí v interiéru udělat divy. Nejen, že ho esteticky okoření, dokáže také pohlcovat prach a zlepšit akustiku v místnosti. Pokud hledáte originální a moderní koberec, pak by pro vás mohl být ideální šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon v rozměru 160 x 230 cm. Tento koberec má skvělé vlastnosti, které oceníte každý den. Navíc se hodí do každého interiéru, ať už jde o moderní byt nebo tradiční dům.

Koberec Icon a jeho vlastnosti

Mimo již zmíněné přednosti se tento polyesterový koberec Icon může chlubit jemnými a leskými vlákny či dlouhou trvanlivostí. Lze ho navíc pohodlně vysávat pomocí podlahového či kartáčového nástavce. Jedná se tedy o velmi praktický a kvalitní koberec, který vás bude již brzy těšit v vašem interiéru.

Dobré vědět:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Flair Rugs Icon a jeho design

Koberec Flair Rugs Icon má moderní a velmi originální design. Šedo-žlutá kombinace hodně ladí s dřevem, sklem a kovem. Tento koberec tak můžete snadno kombinovat s jinými dekoračními doplňky. Navíc jeho rozměry 160 x 230 cm jsou ideální pro středně velký byt či pokoj.

Chcete si tento koberec pořídit? Můžete si ho objednat na Nábytek pro život za velmi příznivou cenu. Stačí si vybrat tento koberec a kliknout na „Koupit“. Následně budete přesměrováni na stránku, kde zadáte své údaje a provedete platbu. Koberec bude k vám doručen do několika pracovních dnů.

Svému domovu můžete darovat velmi pěkný a praktický dárek v podobě koberečku, který bude skvěle sloužit. Začněte s úpravou svého domova ještě dnes!

Flair Rugs Icon