Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select – elegantní matná černá 24110670

Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select je jednou z nejvyhledávanějších sprchových hlavic pro svůj moderní design a výjimečné vlastnosti. Tato ruční sprcha disponuje 3 funkcemi s průměrem 10,5 cm, což zajistí příjemný a účinný sprchový zážitek. Navíc sprcha disponuje průtokem 11,4 litrů za minutu, což zaručuje dostatečný průtok vody pro co nejpohodlnější použití.

Proč si vybrat sprchovou hlavici Hansgrohe Pulsify Select?

Elegantní design sprchové hlavice Hansgrohe Pulsify Select s matnou černou barvou je ideální pro každou moderní koupelnu. Jsou k dispozici i další barvy – například chrom nebo bílá, ale matná černá je zvláštním klenotem mezi nimi.

Kvalitní materiály použité pro výrobu této sprchové hlavice zajišťují, že bude dlouhodobě odolná vůči vodě a umožní Vám užívat si pohodlné sprchové zážitky bez strachu z možných problémů.

3 funkce, které sprcha nabízí, Vám umožní přizpůsobit si sprchový zážitek podle Vašich představ. Můžete si zvolit jemnou dešťovou sprchu, masážní trysky nebo kombinaci obou funkcí.

Jednoduché použití této sprchové hlavice je další výhodou. Díky snadnému ovládání poté není sprchování žádný problém ani pro děti. Více informací o sprchové hlavici Hansgrohe Pulsify Select naleznete na codina.cz.

Jak používat sprchovou hlavici Hansgrohe Pulsify Select?

Před použitím sprchové hlavice si pečlivě přečtěte návod k použití. Poté nainstalujte hlavici na sprchový držák a zapněte vodu. Po zapnutí vody můžete pomocí ovládacího prvku vybrat jednu z 3 funkcí. Poté se již můžete pohodlně sprchovat podle Vašich představ.

Po použití sprchovou hlavici důkladně opláchněte vodou, abyste zajistili, že se nebudou ukládat minerály z vody.

Závěr

Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít stylovou a funkční sprchovou hlavici. Její moderní vzhled a tři funkce umožní jednoduché a příjemné sprchování. Pokud hledáte nejlepší řešení pro svoji koupelnu, sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select je tou správnou volbou.

Sprchová hlavice Hansgrohe Pulsify Select