Tyrkysový luxusní ubrus AmeliaHome Gaia Marine, rozměry 140 x 300 cm

Je třeba přiznat, že správně zvolený ubrus může udělat z každé večeře úplně novou záležitost. Pokud hledáte rozměrově velký, ale přitom slušivý kousek, nemusíte dál hledat – ten správný právě před vámi leží. Tyrkysový luxusní ubrus AmeliaHome Gaia Marine v rozměrech 140 x 300 cm rozhodně okouzlí svým vysokým standardem jakosti.

Co se minimalistického designu týče, určitě není nic jednoduššího než tento ubrus dopestovat. Kromě toho, že působí velmi elegantně, poskytne také dost nezbytného prostoru na sestavení základu table settingu.

Elegantní doplněk pro každou domácnost

Každý, kdo se často u neho hostí, by měl do své výbavy zařadit kvalitní ubrus. Samozřejmě, není třeba utrácet stovky – většina méně náročných případů si hravě poradí se stolními podložkami a ubrus může být jen lehce výzdobou. Pokud však chcete do svého prostranství vnést dávku luxusu, přistupte k pořízení tohoto krásného ubrusu.

Nikdy nebylo jednodušší dát večeři správný nádech. Materiál je příjemný na dotek a velmi snadno se udržuje. Při praní ho jen nenatáhněte na linku, protože zbytečně agresivním vysušováním může ubrus ztratit svůj tvar.

Minimalistický design ubrusu

Tyrkysový ubrus od značky AmeliaHome má nadčasový design. Ačkoliv je základem celkově čistý styl, doplňují ho velmi decentní pruhy po celém povrchu. Jsou dostatečně promyšlené, aby nepůsobily rušivě, a stejně tak dokáží udělat z jednoduchého stolu velmi luxusní záležitost.

Je to právě minimalistický styl, který se stává pro mnoho lidí prozatím nejoblíbenějším. Navíc tento styl se darí snadno kombinovat s jiným vybavením, bez ohledu na to, zda jsou ostatní předměty v místnosti moderní, retro nebo klasické. S tím právě tyto ubrusy už budou mít menší problém.

Dostupnost různých rozměrů

U oblečení jsme zvyklí si prohlížet konkrétní rozměry, protože nám to umožňuje vybrat ten správný a stane se z nás opravdový nákupní profík. U ubrusů to platí stejně. Pokud se na toto téma nevyznáte, může být velmi složité si vybrat ten správný rozměr, který bude dobře sedět na vašem stole. Špatně zvolený rozměr může přinést nepříjemné situace.

Proto je dobré se předem zaměřit na ty větší rozměry. Tyrkysový ubrus od značky AmeliaHome Gaia Marine je velmi svižně dostupný a existují různé varianty. Pro rychlost a jednoduchost si svého oblíbeného ubrusu můžete objednat přímo v internetovém obchodě, který má ve své nabídce širokou paletu kvalitních ubrusů.

Kromě rozměrů se dá hledět též na to, jak ubrus vypadá výše zmíněné, vlivy světla, ale také jestli ubrus snadno nažehlíte, jak snadno se čistí a další kritéria, která pro vás mohou být důležitá.

je skvělým příkladem kvalitního ubrusu, který díky svému vzhledu, kvalitě a velikosti dokáže stavět jinak obyčejné a standardní večeře na úplně novou úroveň.