Velké závěsné svítidlo s žárovkou E27/10 W a délkou 70/117 cm


ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO, E27/10 W, 70/117 cm – KOV/TEXTIL, GRAFIT – BEZ 60W 5XE27 – PR/V: 70X117 CM

Prostorný interiér si zaslouží výrazné osvětlení. Pokud hledáte moderní a efektní závěsné svítidlo, které působí nejen jako zdroj světla, ale i jako designový prvek, je pro vás tento model s žárovkou E27/10 W a délkou 70/117 cm tou správnou volbou.

Toto zavěšené svítidlo skvěle doplní interiér každého moderního bytu, nebo dokonce i kanceláře. Designový kovový stín skvěle prosákne celým okolím a rozptýlí světlo po celém prostoru.

zavesne-svitidlo

Zavěšené svítidlo obsahuje jednu žárovku E27/10 W, což je dostačující světelný výkon pro prostorné interiéry. Kromě toho je délka svítidla 70/117 cm. To znamená, že se jedná o poměrně velký kus a jeho instalace do vašeho interiéru může být zásadní a efektní změnou.

Jak už jsme zmínili, kromě funkčnosti je toto svítidlo i velmi designové. Kovový stín v kombinaci s textilním krytem v tmavě šedé barvě dává svítidlu moderní vzhled, který bude attraktivní a neotřelý.

zavesne-svitidlo2

Toto závěsné svítidlo doporučujeme pro velké místnosti jako je obývací pokoj, jídelna, nebo kancelářský prostor. Světlo rozptýlíte po celém prostoru a svou velikostí svítidlo bude patička celému interiéru.

Přizpůsobte si osvětlení vašeho interiéru právě s tímto kvalitním závěsným svítidlem. Objednat si ho můžete na této adrese, přičemž si můžete být jisti, že vám bude dodáno v pořádku a s ohledem na vaše přání.

Závěsné svítidlo s žárovkou E27/10 W a délkou 70/117 cm je volbou pro všechny, kteří chtějí svému interiéru dodat moderní a výrazný prvek. Moderní vzhled svitku díky kovovému stínu a textilnímu krytu, který světlo rozptýlí po celém prostoru.

zavesne-svitidlo3